A rendszerről

A rendszerről

A RENDSZER JELLEMZŐI

A PractiWork® nemcsak egy eszköz, hanem egy egész rendszer, ami támogatást nyújt a munkavégzéshez kapcsolódó legfontosabb kérdésekben.
  • Az immerzív tesztek élményszerűen ragadják magukkal a felhasználót, adaptivitásuk pedig biztosítja, hogy mindenki a képességeinek megfelelő kihívással találkozik.
  • A hardveres megoldás lehetővé teszi a pszichomotoros képességek mérését, garantálva az adatok pontosságát és minden résztvevő számára egyenlő esélyt biztosít.
  • A tesztelés sztenderdizált, ellenőrzött körülmények között zajlik, teljes mértékben megfelelve a mérési követelményeknek.
  • Egyszerűen hordozható és telepíthető, valamint könnyen érthető nyelvezettel dolgozik, így bárki számára egyszerűen használható.
  • A rendszer azonnal rögzíti és elemzi az adatokat, kihasználva a legújabb AI-technológiákat a pontos és objektív értékelés érdekében.
  • A rendszer azonnali visszajelzést ad, nagy áteresztőképességű, és teljesen automatizált, így végigvezeti a kitöltőt a teljes folyamaton.
  • Az elemzések több mint 20 ezer mérésből származó, statisztikailag reprezentatív mintán alapulnak.
  • A PractiWork® rendszere, mind a tesztek, mind az értékelések, tudományos alapokon nyugszanak olyan modelleket használva, mint a CHC, HEXACO és a Holland modell.
  • Megfelelő méretű és berendezésű teremben akár 30 eszköz is telepíthető, lehetővé téve akár 30 fő egyidejű mérését
  • A folyamat automatizált, ezért egy helyszínen egy mérésvezető jelenléte elég
  • A PractiWork® a mérésvezetők és eredményközlők számára képzéseket és segédanyagokat biztosít, amelyek bármikor elérhetők

A RÉSZTVEVŐK TÁJÉKOZTATÁSA

Nagyon fontos, hogy a résztvevők számára elegendő információt nyújtsunk ahhoz, hogy tudják, miben vesznek részt, mi fog történni az egész folyamat során. Ehhez előre elkészített leírások állnak rendelkezésre, amelyeket a helyszínhez és a helyzethez lehet igazítani. Biztosítunk továbbá egy előzetes mérés előtti tájékoztató lapot, amelyet előzetesen megkapnak a résztvevők.
A mérés megkezdése előtt a szabályokat is tisztázzuk, hogy mindenki számára ugyanolyan nyugodt és rendezett környezetet biztosítsunk. A résztvevőkre vonatkozó biztonsági követelményeket mindenkire vonatkozóan érvényesíteni kell. Ez magában foglalja az egészségügyi kérdéseket is.
Azt is kiemeljük, hogy minden szükséges érzékszervi segédeszköznek (pl.: szemüveg, hallókészülék) jelen kell lennie azok számára, akiknek erre szükségük van. Felhívjuk rá a figyelmet, hogy azok, akik állandó gyógyszereket szednek vegyék be azokat.
RÉSZTVEVŐI TÁJÉKOZTATÓ

MI TÖRTÉNIK AZ ADATOKKAL?

Az adatok feldolgozása és elemzése a rendszerünk egyik legfontosabb eleme, hiszen ezek alapján születnek meg a személyre és csoportra szabott eredmények. A begyűjtött információkat különböző szempontok szerint értékeljük, hogy átfogó képet kaphassunk a pályaválasztási irányokról, a munkaköri illeszkedésről, valamint a csoportos trendekről és fejlesztési lehetőségekről.
  • Szakma ajánlás eredménylap: ami megmutatja a pályakereső számára, hogy milyen irányban lenne érdemes munkát keresnie
  • Szakma illeszkedés eredménylap: ami megmutatja a kitöltő illeszkedését egy adott munkakörhöz
  • Csoportos elemzés: a csoportos elemzéseket szakértőink alkotják meg annak függvényében, hogy milyen kérdésekre szeretnénk választ kapni a mérési folyamat során:
    • Szociodemográfiai összefüggések: vizsgálható, hogy vannak-e olyan szociodemográfiai jellemzők, mint például a nem, az életkor, vagy a lakóhely, ami összefüggéseket mutat akár a teljesítménnyel, akár az egyéni preferenciákkal. Feltárhatók továbbá akár régiós, akár szűkebb, például intézményes jellegzetességek is.
    • Profilok meghatározása: a csoportos eredmények révén feltárható, hogy milyen jellegzetes profilú kitöltők vettek részt a felmérésben. Például lehetnek olyan egyének, akiktől kiemelkedő teljesítmény várható jó képességeik és hozzáállásuk alapján, de lehet a kitöltőknek egy olyan csoportja is, akik jó képességekkel rendelkeznek, de motiválatlanok.
    • Fejlesztési igények meghatározása: az előző ponthoz szorosan kapcsolódva, megismerve a munkavállalói profilokat, meghatározhatók a képzési-fejlesztési igények.
    • Predikciók: a csoportos elemzések révén prediktív modellek készíthetők, amelyek segítenek előrejelezni, hogy egy új résztvevő melyik csoportba tartozna, és milyen típusú fejlesztések lennének számára a leghatékonyabbak.
  • Az eredménylap tartalma irányt mutat abban, hogy a lehető legtudatosabb döntéseket lehessen meghozni, legyen szó akár pályaválasztásról, akár munkaerőfelvételről, akár belső kiválasztásról vagy képzésről.

A PRACTIWORK® ADATBIZTONSÁGI ALAPELVEI

Az adatbiztonság számunkra nem csupán törvényi kötelezettség, hanem alapvető érték is. Minden általunk kezelt adatot a legmagasabb szintű biztonsági eljárásokkal védünk, legyen szó akár munkavállalói, akár üzleti partnerek információiról. Az adatkezelés során szigorúan betartjuk a GDPR előírásait, biztosítva, hogy az adatokhoz csak az arra jogosult személyek férhessenek hozzá, és azokat semmilyen körülmények között ne használják fel illetéktelenül. Rendszereinket rendszeresen frissítjük és fejlesztjük, hogy azok mindig a legújabb biztonsági kihívásoknak is megfeleljenek.
Képzett szakembereink folyamatosan ellenőrzik és felügyelik az adatkezelési folyamatokat, hogy minden előírást és szabványt maradéktalanul betartsunk. Emellett nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ügyfeleink is tisztában legyenek az adatvédelem fontosságával és a legjobb gyakorlatokkal.
*Az air-gap elv mentén, amely egy gyakran alkalmazott biztonsági megoldás olyan kritikus rendszerekben, melyekre magas szintű biztonsági előírások vonatkoznak.

Üzenj nekünk!

A megadott információk alapján keresni fogunk:

Név:
E-mail:
Telefon:
Cégnév:
Üzenet:
 
+36 21 345 7060reszletek@practiwork.hu1037 Budapest, Jablonka út 103.
© Copyright PractiWork Zrt. 2024 ALL RIGHTS RESERVED